Předávání cen za sezónu 2022/23

06.06.2023

Za celkem nevlídného počasí, ale bez deště se 18.5.2023 v přátelském prostředí výletní restaurace "Na horách" uskutečnilo další předávání cen našim juniorům a juniorkám za uplynulý soutěžní ročník. Oba naše týmy juniorů si odnesly zlaté medaile za vynikající výkony ve svých soutěžích, každý hráč dostal vysvědčení za předvedenou snahu a byly předány ceny (zatím v podobě poukazů) za individuální výkony.

Nejprve byli oceněni hráči, kteří zvládli odehrát úplně všechny zápasy, což se některým povedlo i několikátou sezónu po sobě. Této ceny si trenéři váží ze všeho nejvíce, i když samozřejmě nemoc nejde ovlivnit a několika dalším hráčům chyběl třeba jen jediný zápas.

Tuto cenu si zasloužili: Jonáš Škop, Šimon, Filip, Verča, Vendy, Lucka, Nela a Natka Borková

Dále byli ocenění nejlepší obránci: Lukáš Pucholt a Jolča Kolářová

hráči s největší individuální prací: Filip a Nela

Nejlepší střelci roku: Jonáš a Verča

a MVP roku 2022/23: Tomáš Sedláček a Vendy Hrdličková


Cenu si však zaslouží úplně všichni, protože výsledek je práce celého týmu a náš tým funguje jako celek výborně a není to o individuálních výkonech. Není tím myšleno ani první místo obou družstev ve svých kategoriích, ale především to, jak všichni poctivě trénují, přistupují k zápasů a jak se chovají ke svým soupeřům. Zároveň se nemusíme stydět ani za jejich vystupování v běžném životě a u většiny ani za školní výsledky :-), což je naší největší výhrou.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a uvidíme, jak bude tento tým bojovat příští rok.

P.S. a nepochopitelně zmizelo 20 kg masa