První výhra SKB v letošní sezóně

08.10.2018

O první výhry SKB se v novém hracím ročníku postaralo družstvo U14 proti záložnímu družstvu z Litomyšle.

V úvodním duelu byla patrná nerozehranost obou týmů a první čtvrtina tak skončila 0:6 pro nás. Tento náskok se však stal rozhodujícím pro zbytek celého zápasu, kdy jsme nebyli schopni soupeři utéct na větší než osmibodový rozdíl. V závěru utkání, kdy se již zdálo, že zápas dovedeme do zdárného konce, dostaly příležitost i hráčky, které hrály svůj první zápas v kariéře a toto střídání se mohlo podepsat pod celkový neúspěch, kdy se domácím podařilo 44 s před koncem zápasu snížit na pouhé 3 body. Po neúspěšné trojce domácích jsme však již udrželi utkání pod kontrolou a dvěma šestkami na závěr uzavřeli "házenkářské" skóre na 23:28.

Druhý zápas byl z naší strany mnohem lepší. Od první čtvrtiny jsme navyšovali náskok a především se pravidelně prostřídalo všech 14 hráčů. Během obou zápasů se podařilo (krom nových hráček) skórovat všem a tak náš tým vstoupil úspěšně do nové sezóny.