Slavnostní zakončení sezóny U17 proběhlo "Na horách"

25.05.2022

Po dvou přerušených sezónách se nám podařilo letošní ročník dohrát a tak následovalo i zhodnocení uplynulé sezóny a vyhlášení nejlepších hráčů SKB. Jak jsme byli zvyklý před kovidem, tak i tentokrát proběhlo vyhlášení v příjemném prostředí restaurace Na horách.

Tým chlapců po nepodařeném závěru obsadil čtvrté místo z celkových osmi. Nejedná se tedy o žádnou tragédii, ale ambice byly mnohem větší. Celkově byla krom prvního Přerova soutěž velice vyrovnaná a nezbývalo mnoho, abychom skončili na druhém místě, ale na druhou stranu jsme mohli dopadnout i mnohem hůř. Kluci mnohdy zahráli výborně proti silnějším soupeřům a prohráli spoustu zápasů o minimální rozdíl. Naopak zklamali proti papírově slabším týmům, kde jsme utrpěli někdy až zbytečné ztráty.

Děvčata dopadla mnohem lépe, když bez větších očekávání a s minimem hráček zvládla odehrát kompletní sezónu a i proti nejsilnějším týmům dokázala uhrát vyrovnané zápasy. 

Za průběh celé sezóny si zasloužili ocenění nejlepší nebo něčím výjimeční hráči.

All games player:  Natka Borková, Vendy Hrdličková, Verča Hrdličková, Lucka Zahálková, Jonáš Škop, Filip Klejch, Štěpán Kovář (hráči, kteří odehráli úplně všechny utkání v sezóně)

Porcelán roku: Martin Friš (stále lehčeji zraněný hráč)

Smolař roku: Terka Königová, Sára Blaško, Petr Špajs (těžce zranění hráči)

Objev roku: Johanka Blaško

Skokan roku: Sam Tomeš, Natka Borková (největší mezisezónní zlepšení)

Black worker: Romča Hylenová, Lucka Zahálková, Matouš Jelínek (těžká práce - doskoky, rozehra, bojovnost)

Forward roku: Natálka Melnyková, Filip Klejch (nejlepší tah na koš)

Střelec roku: Jonáš Škop (361 bodů / 33 trojek), Verča Hrdličková (630 bodů / 52 trojek)

MVP 2021/22: Šimon Kovář a Vendy Hrdličková

Speciální cena sympatie: Alice Ronci 

Ocenění si ovšem zaslouží všichni hráči, kteří pravidelně chodí na tréninky a zodpovědně jezdí na zápasy. Jako tým a kolektiv si zaslouží CENU NEJVYŠŠÍ a patří jim poděkování trenérů a vedení klubu.