Soustředění v Dolní Čermné

07.09.2020

Jako každý rok, tak i letos jsme na závěr prázdnin zavítali na šest dní do Dolní Čermné, kde se každoročně připravujeme na novou sezónu. Letos se soustředění zúčastnilo 26 hráčů a hráček kategorie U15-17 a nově všech 8 hráčů kategorie U12, kteří budou letos poprvé bojovat v oblastním přeboru v této kategorii.

Vynikající zázemí pro sportovní soustředění nám umožnilo 3 tréninkové jednotky denně. Hráči si mimo basketbal vyzkoušeli i ostatní sporty (beachvolejbal, softball, letní biatlon) a zároveň zapracovali na stmelování kolektivu.

V rámci našeho pobytu jsme odběhli v rámci akce "Běh pro Vašíka" (https://vasikeb.webnode.cz/) pětikilometrovou trasu přes Červený vrch a všichni hráči i finančně podpořili malého Vašíka, který trpí vzácnou nemocí motýlích křídel. Pokud byste i vy chtěli pomoci, můžete přispět na léčbu přes transparentní účet 4207234013/0800 (viz. Chci pomoct na uvedených stránkách)

Díky společnosti CZECHOSLOVAK GROUP a.s. a PRIM (https://www.prim.cz/), která přispěla na náš tým a díky tvořivosti našich děvčat jsme nechali vyrobit pro všechny zúčastněné krásná basketbalová trička.

Celkově se akce vydařila a naši hráči jsou připraveni na nadcházející sezónu, která začíná již 13.9.2020 domácím zápasem proti SŠB.