Sezóna 2021/22

Poslední listopadová sobota se nesla v duchu dalších zápasů našich týmů SKB U17. Na děvčata čekal po silnějších soupeřích "papírově" slabší tým než předchozí a na kadety naopak zatím neporažený tým z Přerova.

Stejně jako chlapcům se ani našim hráčkám nepodařilo v posledním hracím kole zvítězit. V neděli jsme odjížděly na odložený zápas do sousední Litomyšle. Naše přání bylo zvítězit alespoň v jednom utkání, což se bohužel nepovedlo. Domácí nastoupily v nejsilnější možné sestavě a nám chyběla hráčka základní pětky Natka Melnyková, což mohlo v konečném...

Dvě smutné porážky utrpělo naše družstvo kadetů U17 v dalším soutěžním kole ve Svitavách. Bez 4 hráčů základní rotace našeho mužstva se hrálo velmi těžko a hryschopné torzo bohužel nedokázalo navázat na vítěznou vlnu z předchozích herních kol. V neoblíbené tělocvičně svitavského gymnázia se nám také střelecky nedaří a výsledkem jsou dvě prohry,...

Třetí kolo kategorie U17 bohužel chlapcům přineslo první "těsnou" prohru v sezóně a děvčata měla velmi blízko k velkému překvapení kola. Ani to však nakonec nedopadlo.

Druhé hrací kolo letošní zavedlo naše chlapce na palubovku Olomouckého béčka a děvčata si zahrála v neděli proti rivalkám ze Žďáru nad Sázavou. Po vyrovnaných bojích si SKB odváží 4 výhry a sezóna nám tak začala celkem slibně.

V sobotu 25. září 2021 se naši hráči po koronavirové pauze dočkali opět mistrovských zápasů. Jak dívčí, tak chlapecký tým se letos dostal do Jihomoravské skupiny nadregionální ligy kadetů a kadetek, a tak nás čekají v sezóně jiní, než pro nás tradiční, soupeři - a to je dobře.